Наш факультет приєднався до складу провідних міжнародних науково-освітніх організацій

Новини

Чемпіонат України серед студентів з таїландського боксу Муей-Тай
Чемпіонат України серед студентів з таїландського боксу Муей-Тай

З 16 по 18 березня в Харкові проходив відкритий Кубок по Муей-Тай. В рамках змагань відбувся чемпіонат України з таїландського боксу Муей-Тай серед...

Детальніше...

З 8 березня!
З 8 березня!

З ледь відчутним подихом весни приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ радість, ніжність і красу. Адже усе найдорожче,...

Детальніше...

Конгрес наближається!

Конгрес наближається! Конгрес наближається! 21–22 квітня 2017 року відбудеться перший Конгрес Європейського права. У заході візьмуть участь фахівці з України, США, Туреччини, Італії, Норвегії. Бажаєш взяти участь? Бажаєш поспілкуватися з видатними вченими? Реєструйся і візьми участь у дискусіях!

Вони нас бачили!

Вони нас бачили! Наші викладачі завітали до Донецького Національного Університету ім. Василя Стуса та дали жару! Багато цікавих наукових тем в гостинній атмосфері ДНУ, ми ще туди завітаємо! Чекайте на нас!

Ми переїхали!

Ми переїхали! Якщо сумуєш за факультетом, то шукай нас на 3-му поверсі головного корпусу! Новий рік! Новий семестр! Нові горизонти! Давимо на газ! Поїхали!

Незабутні лекції

Бажаєш отримати знання з міграційного права від видатного італійського вченого, професора Університету Ка’Фоскарі Брюса Леймсідора? Реєструйся в деканаті нашого факультету! На тебе чекають два тижні незабутніх лекцій та купа знань!

Ви у відмінній компанії

773 загальна кількість студентів
25 іноземні студенти
1900 випускники
40 іноземні лектори

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку