У суботу, 16 березня, відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Право"! Учасники мали змогу перевірити свої знання з базових галузей права та окремих юридичних дисциплін. 

Студенти факультету міжнародно-правових відносин зуміли проявити свої знання та показати чудовий результат - ІІ місце у загальному командному заліку. Учасники олімпіади виявили високий рівень правових компетентностей, застосування яких є необхідним для реалізації й захисту прав і свобод, регулювання взаємин з іншими людьми, вибору правомірних моделей поведінки в життєвих ситуаціях.

Щиро вітаємо наших розумників та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності. Ви - найкращі!

Вчора, 27 лютого, відбувся додатковий набір на англійські лекції. Усі охочі мали змогу написати тест з англійської мови для встановлення рівня знань студентів. Дані лекції можуть відвідувати не тільки студенти, які вільно володіють мовою, але й ті, хто володіє мовою в достатній мірі і хочуть вдосконалити знання. 

Студенти, крім лекцій викладачів НУ «ОЮА», також слухають лекції запрошених викладачів із зарубіжних країн. Користь цих лекцій полягає в наступному: студенти отримують нові знання від викладачів іноземною мовою, що дає їм можливість оцінити свій рівень володіння цією мовою для сприйняття професійної термінології, нових професійних знань. Необхідною умовою в підготовці студентів-юристів є знання іноземних мов, які вони зможуть використати у своїй практичній і науковій роботі: отримувати спеціальну інформацію з іноземних джерел, стажуватися в країнах Західної Європи, співпрацювати з міжнародними організаціями.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку