Однією з передумов успішної діяльності будь-якого державного органу, є його відкритість, зв'язок з громадськістю та комунікація назовні. В Україні формується новий Верховний Суд. Щоб не повторити помилок минулого, коли поінформованість та доступ до інформації про діяльність Суду були обмеженими, та з метою покращити метод, стратегію та принципи зовнішньої комунікації Верховного Суду, Democracy Reporting International (DRI), спільно з Асоціація розвитку суддівського самоврядування України та Юридична газета запрошує молодих фахівців віком до 35 років (правників, політологів, журналістів, суддів, представників громадських/молодіжних організацій та ін.), студентів та аспірантів (права/журналістики/політології та ін.) взяти участь у креативному конкурсі “Як покращити зовнішню комунікацію судів?”.

Правила участі:

Ви надсилаєте власне бачення того, як, на Вашу думку, необхідно висвітлювати діяльність Верховного Суду. Ваші конкурсні роботи можуть, наприклад, бути:

● обґрунтовані пропозиції, що повинна покривати зовнішня комунікація суду і як має працювати відділ комунікації суду.

● пропозиції щодо сайту Верховного Суду (систему навігації, розділи тощо).

● приклад прес-релізу суду щодо важливого судового рішення, яке впливає на майбутню судову практику в цілому.

● розробка гасел та іміджу (наприклад, Мін’юст використовує гасло “сказано-зроблено!”).

● як представити та інформувати про діяльність Верховного Суду в соціальних мережах (facebook, twitter).

● відео/постери/комікси, що можуть змінити імідж суду та, наприклад, розповісти про те, що нові судді обрані на конкурсних і професійних засадах.

● логотип суду та обґрунтування чому такий логотип.

● фільм чи сценарій для фільму про новий Верховний Суд.

● перелік прикладів робіт невичерпний; Ви вільні в обранні форми та презентації конкурсних робіт.

Коли надсилати: до 10 грудня 2017 року

Як надсилати:

Ваші авторські роботи, а також питання надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Тема листа: «Конкурс DRI + ПІБ». В листі обов’язково вкажіть: місце навчання/роботи; напрямок навчання/роботи; місце проживання. Надсилаючи свою роботу учасники погоджуються, що їхні конкурсні роботи можуть вільно та безкоштовно розміщуватися на інформаційних ресурсах в т.ч. в інтернеті.

Обрання переможців:

● Роботи оцінюватимуть експерти DRI, долучаючи під час фінальної суддів Верховного Суду та професійних журналістів з Юридичної Газети.

● Важливо, ми чекаємо лише на оригінальні авторські роботи (плагіат – підстава для дискваліфікації).

● З надісланих робіт ми оберемо 20, які насправді релевантні для теми та цікаві.

Чому це цікаво?

● Авторів робіт переможців ми запросимо на дводенний воркшоп про комунікацію судів та органів влади до Києва (23-24 грудня 2017 року). Витрати на проживання, харчування та проїзд будуть компенсовані.

● Найкращі роботи будуть опубліковані на платформах популярних видань.

● Ваші пропозиції почують та візьмуть до розгляду судді Верховного Суду, представники провідних юридичних видань та органів влади.

● Можливість стажування/проходження практики в органах суддівського самоврядування або в судових органах, або в юридичному виданні.

Більше про конкурс: https://www.facebook.com/events/154250971856477/

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку