Студентки факультету міжнародно-правових відносин Голопотелюк Юлія, Міщенко Катерина та Коломієць Юлія взяли участь у грандіозній події цього року - National Anticorruption Moot Court Competition. Це національний захід, який спрямований на запровадження високих стандартів розвитку практичного навчання та підвищення професійних знань і умінь студентів-правників у сфері протидії корупції. Змагання відбулися 25-26 листопада 2017 року. Були запрошені до участі команди у складі 2-3 осіб із різних вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю «Правознавство» та "Міжнародне право". Партнерами заходу були такі відомі юридичні фірми та установи:  "Transparency international", "You control", Відкритий офіс НАБУ, "Василь Кісіль та партнери", "Пронін та партнери", "Арцингер", "Еквіті".