Представники факультету міжнародно-правових відносин  взяли участь у Міжнародному антикорупційному семінарі-практикумі у Харкові, який відбувся на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

За підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» було проведено Міжнародний антикорупційний семінар-практикум на зміцнення спроможності вишів протидіяти   корупційним практикам через розробку та впровадження внутрішньої антикорупційної політики. Учасниками заходу були викладачі та студенти, які протягом поточного семестру брали участь у міжнародному антикорупційному онлайн-курсі від Школи права Університету ім. Вашингтона та Лі (Лексингтон, Вірджинія, США), Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків), Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Одеса), Юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці), Школи права Українського католицького університету (м. Львів), а також до участі у заході було запрошено  представників органів державної влади й громадських організацій, які працюють в  антикорупційних  програмах.

Цей семінар було спрямовано на досягнення таких цілей:

•обговорення поточних питань та тенденцій в Україні і США у сфері антикорупційної діяльності  в академічному середовищі й суспільстві;
•створення, презентація та обговорення проектів антикорупційних політик для правничих шкіл/вишів;
•зміцнення та розширення можливостей існуючої академічної антикорупційної мережі, а також налагодження зв’язків між правничими школами, громадськими організаціями, органами державної влади та представниками бізнесу.

Наш факультет представляли:
•Алілуйко Наталія, МПО, 2 курс магістратури
Дерев‘янченко •Олександр, МПО, 4 курс
•Коломієць Юлія, МПО, 4 курс
•Міщенко Катерина, МПО, 3 курс.
А також членом команди була Матевосян Інесса -студентка ФА, 2 курс магістратури.
Куратори:
•Рязанов Михайло Юрійович;
•Торбас Олександр Олександрович.

“Приємно бачити результат своєї роботи. Місяці присвячені науковому аналізу та вивченню документів стали новими проектами та рекомендаціями для вузів та міністерств.»
Студентка 3 курсу МПВ Міщенко Катерина.

«Зараз ми дуже натхненні тим, що почули на конференції. Є бажання та сили, щоб продовжувати свої дослідження у цій сфері, бо зараз ми впевнені, що можемо змінити ситуацію у кращу сторону.»
Студентка 2 курсу магістратури ФА Матевосян Інесса.