Володіння англійською мовою сьогодні стає все більш необхідним, особливо, якщо ви хочете мати успішну кар’єру чи плануєте працювати з іноземними клієнтами.

Тому, завідувачем кафедри іноземних мов №1 Юлінецькою Юлією Василівною та викладачем кафедри Бабій Оксаною Юріївною був проведений воркшоп з бізнес-англійської у партнерстві з WAVE Odessa Business School
Учасники вдосконалювали свої знання і навички в діловому електронному листуванні та бізнес-презентаціях.
Спікери заходу підготували практичні вправи з бізнес-етикету, корисну лексику і граматику, яку слід використовувати при написанні електронних листів, а також запропонували методи, які допомагають розробити добре організовану і переконливу презентацію.

Дякуємо всім за активність під час практикуму! Удосконалюй себе разом із EBA!