Саме зараз виробничу практику в Прeдставництві Міністeрства закордонних справ у м. Одeса проходять студенти 3 курсу - Гергіль Аліна, Болестєв Антон, Ткач Микита, Чикалова Катерина, Віхренко Олена, Кікоть Артем і Земляна Юлія.

Впевнені, що Представництво МЗС у м. Одеса стане для студентів факультету міжнародно-правових відносин місцем підвищення професійного досвіду цієї зими.

За час проходження практики наші студенти зможуть не тільки поглибити свої знання в галузі міжнародних відносин, в галузі внутрішньої політики і бути в курсі всіх регіональних новин та подій, а й дізнатися, що входить у функції Представництва МЗС у м. Одеса.

Робота в зовнішньополітичному відомстві країни накладає свій відбиток на характер людини, мотивує ії до самовдосконалення і розвитку, вироблення дипломатичних якостей, таких як: вміння передбачати наслідки дій, здатність визначати пріоритети, вміння часто під особисту відповідальність приймати рішення і інше. А практика в МЗС дає рідкісний досвід, дуже цінний, як для держслужби, так і для роботи в інших областях.

 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку