Студентки 3 курсу Міщенко Катерина та Плескань Віра наразі проходять виробничу практику в Головному управлінні Державної міграційної служби в Одеській області. Дівчата отримали змогу закріпити знання, набуті за три роки навчання, проявити їх у практичному руслі.
ДМС України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів. Державна міграційна служба України виконує такі функції:
• здійснює міжнародне співробітництво, бере участь у розробленні проектів та укладенні міжнародних договорів України з питань громадянства, міграції, біженців, осіб, які потребують інших форм захисту, реєстрації фізичних осіб та реадмісії, забезпечує в межах своїх повноважень виконання укладених міжнародних договорів України;
• участь у реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності щодо надання допомоги біженцям;
• здійснює реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання (перебування) фізичних осіб, веде відповідний реєстраційний облік;
• надає адміністративні послуги відповідно до закону;
• виконує у межах повноважень, передбачених законом, правозастосовні і правоохоронні функції;
• здійснює інші повноваження, визначені законом.
Завдяки злагодженій роботі працівників ДМС, сотні іноземців, які відвідують нашу країну та місто зокрема, навчаються та працюють тут, можуть отримати належну правову допомогу. Дуже корисним є досвід, отриманий в процесі спілкування та роботи з такими людьми.
Бажаємо дівчатам приємного та продуктивного завершення практики!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку