Сьогодні на факультеті міжнародно-правових відносин відбулась грандіозна зустріч. Майже рік тому факультет міжнародно-правових відносин приєднався до Асоціації європейських юридичних факультетів, а сьогодні зустрічав у стінах Національного університету "Одеська юридична академія" президента ELFA Йозефа Марію де Діос Марчера. Він провів для студентів цікаву і пізнавальну лекцію, а також радо поділився науковим досвідом з викладачами університету з різних аспектів юридичної освіти.

Асоціація європейських юридичних факультетів (ELFA) була заснована в 1995 році більш ніж 80 факультетами права, розташованими в різних університетах Європи. В даний час організація налічує кілька сотень членів з країн ЄС та за її межами; вона виступає в якості міжнародного форуму для обговорення багатьох правових питань, пов'язаних з юридичною освітою.

Метою діяльності ELFA є координація процесу реформування юридичної освіти в Європі, введення нових тем, сприяння співробітництву між університетами в Європі і представлення юридичних факультетів по відношенню до європейських інституцій, національних освітніх установ і професійних адвокатів і асоціацій прокурорів. В даний час найбільш важливим напрямком діяльності ELFA є реформа юридичної освіти в Європі. ELFA приділяє особливу увагу акредитації та оцінці якості як умові для європеїзації вивчення права.

ELFA співпрацює з іншими професійними асоціаціями в області юридичних досліджень з метою подальшого просування діяльності, пов'язаної з юридичною освітою.