Факультет міжнародно-правових відносин щиро вітає команду студентів Подченко Юрія, Георгія Кравцуненко, Соломію Музику, а також їх тренера - В'ячеслава Любашенко, які посіли почесне друге місце в V-му Міжнародному конкурсі Про комерційний арбітраж, організованому міжнародним торгівельним арбітражним судом в рамках Європейської арбітражної палати.

Студент 2 курсу факультету міжнародно-правових відносин Юрій Подченко за підсумками конкурсу був визнаний кращим оратором.

23 березня 2018 року в Києві був фінальний раунд конкурсу. В цьому році ця проблема стосувалася схем ухилення від податків, які використовуються сторонами, і її наслідків для виконання контракту. Група підготувала два меморандуми від імені Заявника і відповідача, а також арбітражне рішення для заключного раунду. Команда виконала велику роботу. Їх робота - блискучий приклад твердості і працьовитості. Ми бажаємо їм великого натхнення в досягненні своїх професійних цілей в навчанні, а також майбутніх блискавичних перемог!