Завершився 22-й Міжнародний конкурс з судових дебатів щодо захисту навколишнього середовища в рамках міжнародних фіналів, проведених з 22 по 24 березня 2018 року.

Команда студентів факультету міжнародно-правових відносин у складі Абрахама Фейта Абеля, Анастасії Карпенко та Крістіни Мисенко, переможці європейських регіональних турів, представляли регіон на міжнародних фіналах, що проводились в Юридичному коледжі Стетсонського університету (Флорида, США). Команда змагалася з переможцями регіональних раундів з Бразилії, Гавайських островів, Колумбії і Непалу. Виступала наша команда перед висококваліфікованими суддями у справі про «збалансованість національних інтересів і захист навколишнього середовища».

Загалом у заході взяли участь 22 команди з усього світу.

Практикуючі, відомі професора і колишні учасники судового процесу надали безцінні індивідуальні відгуки для кожного учасника. Це повинно бути розумно використано ними для просування вперед у їхній майбутній кар'єрі.

Факультет міжнародно-правових відносин пишається командою і їх тренером Вікторією Музикою, яка теж є випускницею нашого факультету і раніше брала участь в даному міжнародному конкурсі. Команда показала, що Національний університет "Одеська юридична академія" компетентний і може давати найкращі знання своїм студентам, щоб досягти успіху на вищому світовому рівні.