24 квітня 2018 року відбулось урочисте відкриття ювілейного X Конкурсу зі знання англійської, німецької та французької мов “Іноземні мови та професійна кар’єра: право, політика, комунікація“ в Національному університеті “Одеська юридична академія“. В першому online-турі «Таємниці іноземних мов» взяли участь близько 200 студентів І-VІ курсів НУ “ОЮА”: 140 студентів з англійської мови, з німецької мови – 45 і 30 – з французької, що представлять факультети.

Перший тур дав змогу визначити переможців, які візьмуть участь в другому презентаційному турі “Заговори, щоб я тебе побачив“ 26 квітня 2018 року.

Представляємо вашій увазі списки переможнів online-турі «Таємниці іноземних мов»!

 

Англійська мова, 1-2 курс

1. Милаш Алла (САФ, 2 курс);

2. Соколова Олександра (ФЖ, 1 курс);

3. Джабова Лана (САФ, 2 курс);

4. Малярчук Євген (МПВ, 1 курс);

5. Кулакова Аліса (ФЖ, 2 курс);

6. Хорсуненко Олександр (МПВ, 1 курс);

7. Старова Єлизавета (ФЖ, 2 курс);

8. Продан Дар'я Віталіївна (ФЖ, 1 курс);

9. Боровик Юлія (ФА, 1 курс);

10. Ткачук Катерина (ФППС, 1 курс).

 

Англійська мова, 3-4 курс

1. Нехрищинюк Олена (САФ, 4 курс);

2. Стріченко Дмитро (ФА, 4 курс);

3. Назаренко Вероніка (ФЖ, 3 курс);

4. Кущ Максим  (СПФ, 5 курс);

5. Семера Вікторія (ФППС, 3 курс);

6. Плескань Віра (МПВ, 3 курс);

7. Середа Ольга (ФА, 3 курс);

8. Галашевський Євгеній (ФА, 3 курс);

9. Ватиль Максим Олегович (ФЖ, 3 курс);

10. Левандовська Марія (ФЖ, 4 курс).

 

Німецька мова (1-2 курс)

1. Морква Владислав (МПВ, 2 курс);

2. Калач Валерія (МПВ, 1 курс);

3. Гаффарі Костянтин (ФЖ, 2 курс);

4. Кісельова Дар'я (МПВ, 1 курс);

5. Сиротенко Юлія (МПВ, 1 курс);

6. Гетьманець Юлія (ФЖ, 2 курс);

7. Фуртат Сергій (САФ, 2 курс);

8. Чаплюк Соломія (ФА, 1 курс);

9. Ніколаєнко Андрій (МПВ, 2 курс);

10. Ліщинська Анастасія (ІКЮ, 2 курс);

11. Чорний Сергій (САФ, 2 курс).

 

Німецька мова (3-6 курс)

1. Болдирєва Катерина (ФПС, 4 курс);

2. Бахтєєва Марина (СПФ, 5 курс)

3. Мельник Марія (МПВ, 3 курс);

4. Герасименко Ілля (МПВ, 3 курс);

5. Топал Аліна (ЦГЮ, 4 курс);

6. Мисенко Крістіна (МПВ, 3 курс);

7. Завидна Олена (МПВ, 3 курс);

8. Сакачьов Олександр (МПВ, 3 курс);

9. Кашперський Денис (МПВ, 3 курс);

10. Зубаль Вікторія (СПФ, 3 курс);

11. Левицька Олеся (МПВ, 4 курс).

 

Французька мова (3-6 курс)

1. Козирська Юлія (МПВ, 3 курс);

2. Деревянко Маргарита (ФПС, 3 курс);

3. Новашицька Надія (ФЖ, 4 курс);

4. Фіткаленко Оксана (ФПС, 3 курс);

5. Салаєва Валерія (ЦГЮ, 2 курс);

6. Шепітко Руслан (СПФ, 1 курс);

7. Сівак Володимир (ФА, 4 курс)

8. Доценко Анна (МПВ, 1 курс);

9. Зiньковська Єлизавета (МПВ, 1 курс);

10. Когут Владислава (МПВ, 3 курс);

11. Щербак Валерія (САФ, 3 курс);

12. Ковалевич Ігор (ЦГЮ, 4 курс).

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку