Кафедра іноземних мов №1 представила інновації в сфері викладання англійської мови серед 500 лідерів сучасної вищої освіти.

Викладачі кафедри іноземних мов №1 Балабуха К.В., Бабій О.Ю., Шевченко Г.В., Георгієвська К.В. взяли участь в 23-ій щорічній міжнародній конференції IATEFL «Learn, Reflect, Develop" за сприяння Британської Ради. Кафедра є повним членом міжнародної асоціації IATEFL з 2017 року завдяки підтримці керівництва університету і декана факультету міжнародно-правових відносин Неугоднікова А.О. Конференція була присвячена питанням мовної підготовки на всіх рівнях освіти. Особлива увага приділялася інноваційним підходам у роботі з сучасними студентами-представниками цифрового покоління, а також можливостей розвитку навичок 21-го століття в контексті навчання англійської мови.

У конференції взяли участь більше 500 фахівців вищого рівня в сфері освіти з усього світу. Гості конференції - керівники провідних міжнародних мовних шкіл, зарубіжних видавництв навчальної літератури, що формують освітню політику в своїх країнах, представники міжнародних організацій, співробітники міжнародних відділів вузів.

Конференція пройшла 20-21 квітня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка. До програми увійшли пленарні і тематичні сесії, семінари, панельні дискусії, постерні презентації та виставка, що дозволило створити всі умови для встановлення корисних міжнародних контактів нашими викладачами.