Сьогодні за людську увагу, разом зі звичайними паперовими книгами, змагаються численні гаджети, телебачення та інтернет, театри і кіно. Часом здається, що в нерівному бою видрукувані книги, численні бібліотечні полиці не мають шансів на перемогу, проте видавництвам як і раніше вдається випускати нові томи, відкриваються бібліотеки-кафе, а книжкові виставки збирають тисячі відвідувачів.

Студенти факультету міжнародно-правових відносин і студенти юридичного коледжу разом із заступником декана Кациним М.Ю. відвідали наймасштабніший книжковий фестиваль "Зелена хвиля". Цього року його організатори вирішили змінити основну локацію, а серед зіркових гостей були: лауреат Пулітцерівської премії, ірландський поет Пол Малдун з британським видавцем Баррі Каннінгемом, який першим надрукував роман "Гаррі Поттер і філософський камінь".

У 2018-му книжковому фесту виповнюється 22 роки. Якщо раніше книжкова виставка-ярмарка проходила на вул. Дерибасівській, то в цей раз - в Зеленому театрі в парку імені Шевченка.

Відвідувати великі виставкові заходи варто не тільки для того, щоб дізнатися про нові продукти, а й виявити для себе щось нове. Так як саме виставки давно вважаються найбільш важливими стартовими майданчиками для впровадження різних новинок.

Книги відкривають неймовірні можливості в будь-якому віці. Це можливість прожити обставини, які не пропонує власна біографія і прекрасний інструмент для нашого мозку переживати і приміряти на себе інший досвід. Книги - один з найефективніших "покращувачів" життя.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку