24 жовтня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулася зустріч з приватним виконавцем Одеського виконавчого округу Притуляком Валерієм Миколайовичем. Він провів цікаву і пізнавальну лекцію для студентів третього курсу факультету міжнародно-правових відносин. Під час спілкування було окреслено найбільш важливі проблеми механізму примусового виконання рішень юрисдикційних органів в Україні та запропоновані шляхи їх вирішення.

Головною темою виступу стала реформа виконавчої служби в Україні та перспективи впровадження в Україні інституту приватних виконавців. Валерій Миколайович розповів про зміни у виконавчому провадженні, автоматизації виконавчої системи, і усунення корупційних ризиків. В ході реформи був введений публічний і абсолютно відкритий реєстр боржників, що дозволяє перевірити не тільки свої борги, але і свого контрагента.

Активна слухацька аудиторія хотіла почути інформацію про реформу з перших вуст, адже наразі виникає багато суперечок щодо нових приватних виконавців, мету їх виникнення, їх повноваження та спектр діяльності. Студенти слухали лекцію із зацікавленістю, перевіряючи й уточнюючи інформацію, яку вони отримують із засобів масової інформації, проявивши себе професіоналами галузі.

Цікава розмова вийшла із студентами про обмін досвідом про вчинення виконавчих дій, зокрема, про стягнення аліментів, про відібрання дитини, відшкодування матеріальної шкоди тощо.

Національний університет «Одеська юридична академія» має ким пишатись, адже Притуляк Валерій Миколайович є нашим випускником, а восени 2016 року захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук в стінах alma mater.

Завершуючи лекцію, Валерій Миколайович побажав студентам успіху, наснаги, бажання і сил розвиватись та досягати поставлених бажаних цілей.