УВАГА!

Оголошено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови?? ⏰Дата проведення:

14-17 грудня 2018 року!

?Форма участі: дистанційна

(тестування на платформі e-learning Moodle)

Запрошуємо студентів усіх курсів усіх інститутів та факультетів структурних підрозділів Національного університету «Одеська юридична академія» прийняти активну участь.

Переможці стануть учасниками II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

?Для реєстрації необхідно:

Усім структурним підрозділам надіслати списки учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови на електронну адресуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 3 листопада 2018 року.

Контактна особа: Олена Грезіна

Телефон: (098) 232-72-57