Дата проведення: 14-17 грудня 2018 року

Форма участі:        дистанційна

(Тестування на платформі e-learningMoodle)

Запрошуємо студентів усіх курсів усіх інститутів та факультетів Національного університету «Одеська юридична академія» взяти активну участьв . I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької та французької мов.

Переможці стануть учасниками II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з іноземних мов.

Щоб взятии участь в олімпіаді необхідно зареєструватись на кафедрі іноземних мов №2 (вул.. Академічна, 2, каб.201) та за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua до 13 грудня 2018 року.

Контактні особи: ас. Колтунович Ярослава Миколаївна, викл. Пальцева Валентина Володимирівна (французька мова), ст. викл. Кащи Олена Ростиславівна (німецька мова).

Телефон: (048) 719-88-10