В Національному університеті “Одеська юридична академія” вперше відбувся ”Антикорупційний брейн-ринг”, присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією. Захід був проведений спільними зусиллями студентського наукового товариства, а також Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.
Брейн-ринг — гра між двома командами у відповіді на питання. Дві команди гравців одночасно відповідають на одне і те ж питання, причому команда, що першою правильно відповіла позбавляє суперника можливості відповісти на це ж питання.
Від факультету Міжнародно-правових відносин участь у заході взяли одразу дві команди, одна з яких, на чолі з керівником к.ю.н. доцентом кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Рязановим Михайлом Юрійовичем представляла міжнародну програму USAID, і пройшла до фіналу гри.
Щиро вітаємо наших студентів з успішною грою та зі здобутим третім місцем у фіналі!
Подібні заходи - це неабиякий досвід для подальшого навчання та працевлаштування. Вони дозволяють запам'ятати безліч корисної інформації та проявити себе і спробувати свої сили.
Тим більше, Національне антикорупційне бюро України - це принципово новий орган у нашій державі, і до його діяльності суспільством приділяється досить велика увага, тож нам усім важливо знати і розуміти як він працює, і яку користь може принести Україні.