14-17 грудня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» в рамках загальноуніверситетських заходів, спрямованих на вивчення іноземних мов, з метою створення умов для творчого розвитку обдарованої студентської молоді, а також активізації науково-дослідної діяльності студентів, пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін «Англійська мова», «Німецька мова» і «Французька мова».

Захід ініційовано та організовано факультетом міжнародно-правових відносин, кафедрами іноземних мов № 1 і №2 за всебічної підтримки президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова.

Близько 300 студентів 1-6 курсів представляли факультети, інститути та структурні підрозділи університету:

Київський інститут інтелектуальної власності і права НУ "ОЮА";

Миколаївський інститут права НУ "ОЮА";

Чернівецький юридичний інститут НУ "ОЮА";

Івано-Франківський юридичний інститут НУ "ОЮА";

Криворізький факультет НУ "ОЮА";

Черкаський факультет НУ "ОЮА".

Новий формат олімпіади дозволив виявити лінгвістично обдарованих студентів усіх структурних підрозділів університету.

Перший тур (тестування на платформі Moodle) проводився он-лайн в IT-центрі університету, створеного з ініціативи президента НУ "ОЮА" Сергія Васильовича Ківалова, а також одночасно у всіх філіях академії.

17 грудня відбувся усний тур, де студенти, на думку журі, в яке входили гостьові лектори та представники мовних центрів Одеси, показали високий рівень володіння англійською, німецькою та французькою мовами.

Так, професор Брюс Лейсідор, який вже втретє виступає в якості члена журі олімпіади, зазначив, що такий рівень володіння іноземними мовами, він не зустрічав практично ні в одному вузі, де йому доводилося читати лекції.

На думку ж самих студентів, Олімпіада - це не тільки конкурс мовних навичок, а й прекрасна можливість придбати нові компетентності і знайти нових друзів.

З дисципліни «Англійська мова» місця розподілилися наступним чином:

1 місце: Малярчук Євген (ФМПВ, 2 курс);

2 місце: Карпенко Анастасія (ФМПВ, 4 курс);

3 місце: Смирнова Марта (ЦГЮ, 1 курс);

Гран-прі: Кущ Максим (СПФ, 6 курс);

З дисципліни «Німецька мова» кращими стали:

1. Монастирьова Анна (ФЖ, 1курс);

2. Мельник Марія (МПО, 4 курс);

3. Мельниченко Денис (ЦГЮ, 4 курс).

Кращий результат серед студентів, які володіють французькою мовою, показали:

1. Гадяцька Вероніка (ФЖ, 4 курс);

2. Салаєва Валерія (ЦГЮ, 4 курс);

3. Марієнко Артем (МПО, 2 курс).

Переможці були нагороджені дипломами I, II, III ступеня та представлять НУ «ОЮА» у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської, німецької та французької мови.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!