Сьогодні у стінах Національного університету "Одеська юридична академія" відбулось урочисте вручення сертифікатів по закінченню курсу іноземних лекцій за 2018-2019 навчальний рік.

У Національному університеті "Одеська юридична академія" на базі факультету міжнародно-правових відносин викладається курс лекцій з юридичних дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами для студентів 1-4 курсів усіх факультетів денної форми навчання.

Дані лекції можуть відвідувати не тільки студенти, які вільно володіють мовою, але й ті, хто володіє мовою в достатній мірі і хочуть вдосконалити знання. 

Студенти, окрім лекцій викладачів Національного університету «Одеська юридична академія», також слухають лекції запрошених викладачів із зарубіжних країн. Користь цих лекцій полягає в наступному: студенти отримують нові знання від викладачів іноземною мовою, що дає їм можливість оцінити свій рівень володіння цією мовою для сприйняття професійної термінології, нових професійних знань. Необхідною умовою в підготовці студентів-юристів є знання іноземних мов, які вони зможуть використати у своїй практичній і науковій роботі: отримувати спеціальну інформацію з іноземних джерел, стажуватися в країнах Західної Європи, співпрацювати з міжнародними організаціями.

Студенти факультету міжнародно-правових відносин отримали сертифікати різного ступеня відзнаки, та в котрий раз довели, що саме студенти НУ "ОЮА" володіють високим рівнем іноземної мовної підготовки, та зможуть гідно представляти нашу країну на міжнародно-правовому середовищі! 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку