До вашої уваги команда ELSA Odesa. Це люди, які прагнуть змінити життя студентів-правників на краще, зробити його цікавішим, насиченішим та яскравішим, відшукати усі можливості для розвитку і реалізації потенціалу кожного студента, втілити в життя кожну мрію і розширити межі класичної юридичної освіти! 
 
Ми раді представити Вам Президента ELSA Odesa - Анастасію Сову. Анастасія - студентка 4 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія», а також лаборант кафедри міжнародного та європейського права.
 
Віце-президент з Академічної діяльності ELSA Odesa - Анна-Марія Стрембій. Відповідальна та креативна - Анна переконана, що без практики гідне засвоєння теорії студентами неможливе, адже й сама навчається на 4 курсі факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» та водночас працює  на кафедрі міжнародного та європейського права.
 
Генеральний секретар ELSA Odesa - Олексій Чернецький. Олексій є випускником економіко-правового факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова.
 
Віце-президент з Семінарів та конференцій - Вікторія Бобік. Вікторія навчається на 4 курсі факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія». 
 
Віце-президент зі STEP (Student Trainee Exchange Program) - Кирило Димов. Кирило навчається на 1 курсі магістратури (за програмою «TEMPUS») факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія», Президент NGO «Euro-Arab Youth Solidarity - Ukraine» та волонтер на різних національних та міжнародних проектах і фестивалях, є прес-секретарем Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених НУ «ОЮА», а також є активним учасником Профкому НУ «ОЮА». 
 
Віце-президент з Маркетигну - Аліна Кулініч. Аліна навчається на 4 курсі факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія».

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку