Під егідою студентського осередку ELSA Odesa за підтримки ГО "Euro-Arab Youth Solidarity - Ukraine", Фонду "United for Human Rights" та кафедри міжнародного та європейського права НУ "ОЮА" 

10 грудня 2019 року в Національному університеті "Одеська юридична академія" було проведено Круглий стіл на тему "Права людини під час збройних конфліктів". Цю дату було обрано не випадково. 

10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини.

 Саме 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята  Загальна декларація прав людини, яка являє собою звід найважливіших постулатів прав людини. Саме зневага i нехтування цими постулатами призвели до жахливих наслідків в історії людства. Відповідно до положень Преамбули документу: "Загальна декларацiя прав людини як завдання, до виконання якого повиннi прагнути всi народи i всi держави з тим, щоб кожна людина i кожний орган суспiльства, завжди мали на увазi цю Декларацiю, прагнули шляхом освiти сприяти поважанню цих прав i свобод i їх забезпеченню" в Національному університеті " Одеська юридична академія"  зустрілись  представники міжнародної організації ОБСЄ, Товариства червоного хреста України, заступник декана факультету МПВ Кацин Михайло Юхимович, доценти кафедри міжнародного та європейського права Грушко Мальвіна Валеріївна,  Чайковський Юрій Володимирович, асистент кафедри конституційного права Батан Юрій Дмитрович та студенти університету, щоб обговорити проблемні питання захисту прав людини в умовах збройного конфлікту. На початку заходу з вітальною промовою виступив віце-президент, проректор НУ "ОЮА" з міжнародних зв'язків Туляков Вячеслав Олексійович.

"Права людини - це вибір та можливість. А в період збройного конфлікту захист прав людини є особливо важливим та непростим завданням. Тому наразі є актуальним об'єднання  зусиль як міжнародних організацій, державних органів, громадських об’єднань, навчальних закладів та просто студентів довкола розуміння цінності прав і свобод людини, щоб зробити суспільство спроможним до розуміння своїх прав та повноцінного їх захисту в мирний час, а особливо під час збройних конфліктів" - відзначила доцент кафедри міжнародного та європейського права НУ "ОЮА" Грушко Мальвіна Валеріївна.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку