Вперше в НУ “ОЮА” на базі Факультету міжнародно-правових відносин спільно з Oxford Klass (курси англійської мови і екзаменаційний центр Cambridge Assessment English UA009) був проведений іспит Cambridge English B2 First exam.

Здача Cambridge іспиту - це унікальна можливість для професорсько-викладацького складу і студентів усіх структурних підрозділів НУ «ОЮА» перевірити свої знання у відповідності з міжнародними стандартами і отримати безстроковий, визнаний у всьому світі сертифікат Cambridge Assessment English, наявність якого високо цінується приймаючими на роботу українськими та міжнародними компаніями у всіх сферах діяльності сучасного соціуму.

Факультет МПВ готує майбутніх фахівців з юридичною освітою, відповідно до високих вимог сучасного суспільства. Завдяки глибокої і якісної освіти та можливостям, які є на нашому факультеті, майбутні юристи-міжнародники зможуть працювати не тільки в дипломатичній сфері, а й гідно представляти інтереси будь-яких компаній, будь-якої сфери діяльності, як в рідній державі, так і за кордоном.

Обирай майбутнє правильно!

Факультет міжнародно-правових відносин - твій пріоритет №1.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку