17 березня 2017 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся семінар видавництва Oxford University Press, організатором якого виступила кафедра іноземних мов № 2.
Консультант Oxford University Press пані Юлія Соломенцева розповіла про навчальні курси, що пропонуються даним видавництвом.

Зокрема були представлені підручники серії Navigate - новий курс, заснований на наукових дослідженнях про те, як краще вивчати мови на високому рівні. Navigate - це абсолютно новий, шестирівневий курс загальної англійської мови, який включає в себе інноваційний підхід для читання та аудіювання, заснований на наукових дослідженнях про те, як дорослим краще вивчати мови, в тому числі для професійних цілей.

Учасники семінару активно вели дискусію про використання підручників серії Navigate в курсі викладання англійської мови для юристів, журналістів, соціологів, політологів і психологів. Консультант також відповіла на питання про вдосконалення процесу викладання англійської мови в неспеціальному вузі.