Вчора, 24 березня, факультетом міжнародно-правових відносин була організована зустріч зі співробітниками офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Одесі для студентів 4-го і 5-го курсів. Представники МКЧХ розповіли про організацію, свою діяльність та її важливість.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ), заснований в 1863 році, є нейтральною і незалежною організацією, чиї цілі і завдання носять виключно гуманітарний характер і полягають в тому, щоб захищати життя і гідність людей, які постраждали від збройних конфліктів та інших ситуацій насильства, і надавати їм допомогу.

Студенти факультету міжнародно-правових відносин отримали багато цікавої, важливої ​​і корисної інформації. Також вони мали можливість задати питання та отримати змістовні відповіді від співробітників МКЧХ.