З 6 по 8 листопада 2019 року в с. Кам'яниця Ужгородського р-ну Закарпатської області відбувся Всеукраїнський форум, спрямований на координацію інформаційно-просвітницької роботи у сфері національно-патріотичного виховання "Студентство авангард державотворення", організований відділом національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту  України @npv_mms (зокрема, головним спеціалістом цього Відділу Вікторією Сісецької @viktoria_sisetska) у співпраці з Закарпатською ОДА та у партнерстві з громадською організацією "Студентська Рада Волині" @studrada_volyn та "Альянс молоді "МедіаСкул" @ngo.mediaschool, у якому взяла участь делегація Національного університету "Одеська юридична академія" у складі студентів 2 курсу факультету міжнародно-правових відносин Артема Демідовського та Вікторії Чуханенко, студента 2 курсу соціально-правового факультету Івана Любича, студента 3 курсу факультету психології, політології та соціології Євгена Абрамова, а також студентів 4 курсу Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ "ОЮА" Руслана Ліски, Романа Лагодовича та Романа Вербовського.
 
Протягом трьох днів учасники мали змогу ознайомитись з механізмами впливу органів студентського самоврядування, учнів та інститутів громадянського суспільства у формуванні національної свідомості громадян та розвитку національно-патріотичного виховання. Лекції від знавців свого діла – @vitaliksnizhko, @mykola_miakhovych, @eduard_romanchenko, @_ivankostenko тощо – перехопили подих студентів. Традиційно, родзинкою цього івенту стала симуляційна гра функціонування держави, де учасники пізнали сутність державного апарату, а Закарпатська привітність та атмосфера доповнила картину форуму.
 
По завершенню форуму, учасникам були вручені сертифікати про участь та фірмові футболки; також Артем, як генеральний директор Альянсу молоді "МедіаСкул", передав членам організаційного комітету подяки від Альянсу.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку