Керівництво та викладачі факультету міжнародно-правових відносин регулярно відвідують гуртожитки, де спілкуються зі студентами та співробітниками гуртожитків, дізнаються про проблеми та побажання студентів, перевіряють дисципліну та порядок.

Доцент кафедри міжнародного та європейського права Владислав Юрійович Дронов відвідав гуртожиток «Юрист» на вулиці Тополева, 8. Студенти показали умови проживання, розказали про підготовку до сесії, похвалилися своїми досягненнями.

У кімнатах наших студентів можна зустріти й високі винагороди. Так, староста 4-го поверху студент 4-го курсу факультету міжнародно-правових відносин Єгор Поліщук показав кубок за перше місце у конкурсі «Співаю про тебе, Одеса моя» у 2019 році.