11 березня в Одеській області відбувся півфінал всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

У кожному регіоні нашої країни проходив відбірковий конкурс, де було визначено переможців, які будуть боротись за почесне звання "Кращий студент України" у комплексній характеристиці у місті Київ восени 2021 року.

У м. Одеса конкурс відбувся за підтримки Одеського обласного відділенння комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України, Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради, Молодіжної ради при Одеському міському голові.

Було визначено переможців у 8 номінаціях за профільним спрямуванням (кращий студент дизайнер, спортсмен, медійник, науковець, програміст, профспілковий активіст, громадський діяч та кращий студент у комплексній характеристиці).

Студентка 1 курсу факультету міжнародно-правових відносин Бродовська Милана брала участь в останній найважливішій номінації, яка складалася з 5 етапів.

«Сьогодні відбувся обласний етап конкурсу «Кращий студент України», і я щаслива мати честь представити Одеський регіон на всеукраїнському рівні у 2021 році.

На конкурсі я представила рідний факультет міжнародно-правових відносин найкращого Національного університету «Одеська юридична академія». Слухаючи виступи інших учасників, я побачила, як палають їх очі від улюбленої справи та професії, і ще раз переконалася, що подала документи до вишу своєї мрії! Саме з вересня 2020 року розпочалася моя нова історія вже у студентському житті, історія шалено щасливої мене!

Я вдячна за довіру та підтримку керівництву Національний університет "Одеська юридична академія" НУ "ОЮА", найкращому факультету, улюбленому колективу студентської ради під керівництвом Карини Лукащук! Саме завдяки усім вам кожен студент проводить свої студентські роки яскраво, насичено та незабутньо! Вони не бояться заявити про себе, використовують кожну можливість для самореалізації та працюють серед найкращих!» - @milana_brodovska

Члени жюрі: Олександр Жильцов, Акуленко Тетяна, Сергій Сізоненко, Олександр Тулунжи, Христина Шовкун.