Вчора, 25 березня, в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся День відкритих дверей, де майбутні абітурієнти мали змогу дізнатись про умови вступу до нашого вузу, навчальний процес, умови проживання в гуртожитку та діяльність профспілкової організації студентів.

Декан факультету міжнародно-правових відносин Андрій Олександрович Неугодніков особисто провів екскурс в життя нашого факультету та відповів на усі запитання майбутніх студентів. Заступник декана Михайло Юхимович Кацин докладніше розповів про міжнародне співробітництво з провідними університетами всього світу.
Гостьовий лектор професор Університету Ка'Фоскарі (Італія) Брюс Леімсидор разом із стажером з університету Анкари (Туреччина) Некдетом Ілханом провели надзвичайно цікаву та повчальну лекцію для усіх бажаючих. У молодих громадян Української держави є шанс заповнити вакантні місця на нашому факультеті, направленням якого є міжнародні відносини, іноземна мова та міжнародне право. Це вікно можливостей, яке відкривається для тих, хто хоче створювати майбутнє, бути видатним діячем держави та корисним для суспільства. 
Ми доклали багато зусиль, щоб допомогти майбутнім студентам зробити правильний вибір.
Обирай міжнародно-правовий факультет - це вибір успіху без кордонів!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку