Якщо ви є членом збірних команд України, які брали участь у:

• міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України);

• Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Мінмолодьспорт України),

то вам зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань на вибір.

Важливо! Інформація про вас повинна бути внесена в базу ЄДЕБО, яка має «ідентифікувати» вашу належність до вказаної категорії під час внесення даних вступника в особистому електронному кабінеті. Якщо така інформація про вас відсутня у кабінеті вступника, звертайтеся на поштуЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з прикріпленими документами, які підтверджують ваше право на застосування додаткових балів.

Зверніть увагу! Після подачі ПЕРШОЇ електронної заяви буде неможливо підтвердити/спростувати вашу належність до вказаної вище категорії переможців.

Якщо Ви є:

• призером (нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів;

• призером III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України 2019 року, то до вашого конкурсного бала додається 10 балів. (крім вступу на спеціальності галузі знань 293 «Міжнародні відносини»). Відповідну інформацію приймальні комісії отримують з ЄДЕБО.