За підтримки факультету Міжнародно-правових відносин, в рамках профорієнтаційної роботи, був організований неймовірний захід - лекція з іноземними гостями, на якому випала честь побувати нашим майбутнім абітурієнтам з Одеської гімназії №1, а також школи №56.  Наші почесні іноземні гості прибули зі Сполучених Штатів Америки, щоб поділитися набутим досвідом та знаннями з починаючими юристами. Кенет Філдс - суддя у відставці зі штату Арізона, а також Девід Кук - адвокат зі штату Тенесі, який все життя присвятив юридичній практиці у сфері медичного та страхового права, відвідали навчальні заклади та прочитали лекції, отримані знання з яких стануть у пригоді при виборі майбутньої спеціальності.  Факультет міжнародно-правових відносин, наші викладачі - як українські, так і закордонні, завжди намагаються дати кожному студенту найцікавіші знання, ті, які знадобляться у майбутньому житті та будуть служити поштовхом для кар‘єрного зросту!

Дуже важливим етапом у майбутньому виборі професії для одинадцятикласників є профорієнтація. На сьогодні інформацію про омріяний навчальний заклад можна отримати з багатьох джерел. Це і інтернет, і бесіда з батьками, викладачами тощо.

Але найважливішим джерелом інформації є, звичайно ж, студенти навчального закладу. З метою ознайомити школярів з перевагами вступу до НУ «ОЮА» та, передусім, на факультет МПВ, гімназію № 8 відвідав студент 1 курсу нашого факультету Олексій Заворотько.

Випускники були надзвичайно вражені можливостями, які можуть відкритися перед ними на нашому факультеті. Також вони дізналися відповіді на питання щодо нюансів вступу до ВНЗ у 2019 році та пообіцяли серйозно замислитись та обрати свій майбутній навчальний заклад.

Маємо надію зустріти вас знов. Приєднуйтесь до нас, чекаємо кожного!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку