Нещодавно відбувся черговий захід у рамках профорієнтаційної кампанії від факультету міжнародно-правових відносин. Одеський навчально-виховний комплекс «Гімназія №2» відвідали представники факультету на чолі з деканом Неугодніковим Андрієм Олександровичем, заступником декана з міжнародного співробітництва Кациним Михайлом Юхимовичем. Гостьовим лектором був юрист зі Сполучених Штатів Америки Реймонд Карпентнер, який провів для майбутніх абітурієнтів надзвичайно цікаву лекцію англійською мовою.

Учні гімназії дізнались багато цікавої інформації щодо навчання на факультеті міжнародно-правових відносин, міжнародних стажувань та перспектив подальшого працевлаштування. Також були розглянуті питання нюансів вступу до Національного університету “Одеська юридична академія” та подачі документів.

Маємо надію побачити кожного серед студентів факультету міжнародно-правових відносин! Приєднуйтесь до нас!