У світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. І в даному випадку мова йде не про сотню-другу, а про кілька тисяч. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? А ось цій меті служать міжнародні мови, які і дозволяють  всім нам спілкуватися один з одним, незалежно від національності та місця проживання. Однією з них і є англійська мова. В цілому, політичне, економічне, наукове, спортивне життя всього світу «проходить» англійською мовою. Англійська визначена офіційною і робочою мовою Організації Об'єднаних Націй. Саміти і зустрічі глав держав, підписання законів і указів, переговори і дебати - все це проводиться англійською мовою. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Для школярів Одеського ліцею «Європейський», які хочуть подолати мовний бар'єр і прагнуть вільно говорити англійською, в рамках профорієнтаційної роботи факультету міжнародно-правових відносин, був організований Speaking Club.

Speaking Club - це відмінна можливість практикувати свою розмовну мову і підтримувати англійську мову на високому рівні. На занятті обговорювалися цікаві теми, які школярі могли вибрати самостійно. У бесіді брали участь абсолютно всі, що дало можливість не тільки спілкуватися, але й сприймати на слух англійську мову. Заняття проводив Емре Спенсер - професор Університету Нокса, професор програми Фулбрайт, який читатиме курс лекцій в Національному університеті «Одеська юридична академія» до червня 2019 року. Захід проходив в дружній і невимушеній атмосфері, що робило вивчення англійської мови максимально корисним і цікавим. Впевнені, що даний Speaking Club став дивовижною можливістю для школярів поспілкуватися з носієм мови, поліпшити свої мовні навички, а так само став мотивацією для подальшого вивчення англійської, навчання і розвитку!