З метою ознайомити школярів з перевагами вступу до Національного університету «Одеська юридична академія» та, передусім, на факультет міжнародно-правових відносин, студентка 1 курсу нашого факультету Анастасія Веселова відвідала Херсонську гімназію №3, Херсонську спеціалізовану школу №57, Херсонську спеціалізовану школу №30 та Херсонський навчально-виховний комплекс №9.

Школярам і вчителям було дано консультації про напрямки підготовки, правила вступу та подачі документів до Університету, були надані інформаційні матеріали про факультет міжнародно-правових відносин. Випускники були надзвичайно вражені можливостями, які можуть відкритися перед ними на нашому факультеті.

Маємо надію зустріти вас знов. Факультет міжнародно-правових відносин - це вибір успіху без кордонів!