Факультет міжнародно-правових відносин готує фахівців світового рівня.

В період активного розвитку міждержавних відносин, юристи-міжнародники затребувані в усіх видах діяльності сучасного суспільства і держави.

На факультеті є дві спеціальності:

 1. 081 «Право», на якій вивчають основи правознавства, як і на всіх інших факультетах НУ «ОЮА».

 2. 293 «Міжнародне право», на якій йде поглиблення власне на міжнародне право та відносини. Саме це направлення є найбільш перспективним на сьогоднішній день.

Також кожен студент, який виявляє бажання стати фахівцем не тільки в нашій країні, а й за кордоном, має можливість з першого курсу вивчати право на іноземних мовах. На базі факультету МПВ викладаються дисципліни англійською мовою. Студентів, які відвідують англійські лекції, найчастіше залучають до різних заходів та зустрічей із гостями-юристами зарубіжжя (представниками провідних університетів Европи та Америки, дипломатами, консулами, представниками структур ООН та ЄСПЛ тощо). Найкращим студентам надається можливість виїжджати за кордон по обміну досвідом.

Про можливості, які надає факультет МПВ: -студенти мають змогу проходити практику в Державній міграційній службі України, Міністерстві Закордонних Справ України, Посольствах та Консульствах інших країн; у провідних міжнародних, державних та неурядових організаціях; -змога брати безкоштовну участь в спеціальних короткострокових юридичних програмах університету Масаріка(Чехія) та Ягелонського університету(Польща); - стажування в Європейському Парламенті, Парламентській Асамблеї Ради Європи.

Спеціально для студентів фМПВ був створений онлайн-помічник Telegram-bot @mpv_nuoua_bot , який надає всю необхідну інформацію щодо навчання. Якщо хочеш дізнатися більше про вступну кампанію 2021 чи про активне студентське життя та заходи - завітай до нашого боту або переходь на сторінку @mpv_nuoua в Інстаграм.

МПВ - це твоє майбутнє !

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку