Вчора в актовій залі декан факультету міжнародно-правових відносин Неугодніков Андрій Олександрович провів зустріч зі студентами 3-го курсу. Оскільки, міжнародне співробітництво є важливим напрямком розвитку нашого факультету, керівництво робить все можливе для того, щоб наші студенти мали змогу підвищувати якість своїх знань в найкращих американських та європейських вищих навчальних закладах. Так, була досягнута домовленність між нашим факультетом та організаторами щорічної літньої школи з прав інтелектуальної власності, що проводиться у Ягелонському унверситеті за участю провідних європейських вчених. Слід зазначити, що Ягелонський університет був заснований ще у 1364 році і є другим за часом заснування в Європі. Саме тому участь у даному заході є дуже престижною, цікавою і пізнавальною. Важливим є те, що наші студенти матимуть можливість прийняти участь в moot courts, що є важливим елементом формування професійних навичок майбутнього фахівця у галузі європейського та міжнародного права.