Національний університет "Одеська юридична академія" з початку свого заснування зацікавлений в міжнародному співробітництві з провідними університетами всього світу. Кожен рік академія вступає в різноманітні асоціації, що надають змогу студентам співпрацювати з зарубіжними університетами, переймати їх досвід, удосконалювати знання інозмених мов та гідно представляти нашу Академію на міжнародному рівні.

Факультет міжнародно-правових відносин нещодавно приєднався до Асоціації факультетів європейського права, завдяки чому студентам факультету міжнародно-правових відносин відкрились нові можливості міжнародної співпраці з провідними європейскими організаціями. Разом з цим можливості відкрились і для викладачів кафедри іноземних мов № 1, що мають змогу вступити до Міжнародної асоціації викладачів англійської мови ( IATEFL, Британська Рада).

Організацію IATEFL, Британська Рада, засновано у 1934 році. Вона має понад 200 представництв у 110 державах світу, в Україні працює з 1992 року, має великій досвід в освіті, залучені молоді та місцевих спільнот, в питаннях реформування; пропонує мережу комунікацій на рівнях - від студентів до урядовців, тісно співпрацює з британським кабінетом міністрів, Посольством Великої Британії, національними урядами і міністерствами. 
92% респондентів опитування у 50 країнах стверджують, що співпраця з Британською Радою вплинула на їх професійне життя та життя їхніх організацій. 
Серед партнерів організації виступають: університет Кембріджа, університет Вестмінстера та ін. 
Партнерство дає можливість: 
- зміцнити своє ім’я; 
- отримати доступ до британського досвіду; 
- вивчати англійську зі світовим лідером у викладанні цієї мови; 
- досягти цілей корпоративної соціальної відповідальності; 
- представити досягнення кафедри іноземних мов №1 на міжнародному рівні; 
- обмінюватися ідеями з професіоналами з усіх секторів викладання англійської мови.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку