Дедлайн: 16 червня 2017

Коли: 20-26 серпня 2017

Де: Берлін, Німеччина

Що таке німецька культурна спадщина? Чи присутня ця спадщина в країнах Центральної, Східної чи Південно-Східної Європи? Чи є це чимось більшим, ніж просто монумент або об'єднання меншин? Чи належить німецька мова до культурної спадщини? А як на рахунок німецької культурної спадщини онлайн?

У серці Берліна учасників очікує програма з лекцій з німецької культурної спадщини в країнах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи, включаючи охорону пам'яток і роботу музеїв. Також заплановані: семінари, вечір кіно, презентація книги і дискусії. Також студенти матимуть можливість представити свої теми та ідеї.
Організатори оплачують транспортні витрати, проживання.

Вимоги до кандидатів:

Подавати заявки можуть студенти всіх дисциплін з країн Центральної, Східної, Південно-Східної Європи. Кандидати повинні відмінно володіти німецькою мовою.
Кандидатам необхідно відправити короткого листа, написане німецькою мовою, в якому коротко описати тему, яку кандидат має бажання представити на школі та бібліографію, місце проживання, університет, що вивчає кандидат. Лист не повинен бути більше 1 сторінки, лист необхідно відправити на evelyna.schmidt@deutsche-gesellschaft-ev.de

В кінці червня будуть відібрані 20 учасників школи.

Адреса: Deutsche Gesellschaft e. V.
Mosse-Palais
Voßstr. 20, 10117 Berlin-Mitte