Сьогодні факультет міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» офіційно отримав статус інституційного спостерігача в Інституті європейського права. Ця організація відіграє важливу роль в суспільно-політичному житті Європейського Союзу та в розвитку його правової системи. Експерти цієї організації розробили низку ініціатив, які потім набули статусу законодавчих актів після відповідного затвердження Радою Європейського Союзу та Європейським парламентом. Ця організація була заснована 2011 року, штаб-квартира – у Відні. Приємно, що саме наш факультет став першим на всьому пострадянському просторі, якого вшанували бути прийнятим до лав Інституту європейського права.