Протягом минулого тижня делегація факультету міжнародно-правових відносин у складі декана доцента А. О. Неугоднікова та заступника декана                 доцента М. Ю. Кацина перебувала в Кракові та Відні на переговорах з керівництвом Академічної асоціації сучасних європейських студій та Інституту європейського права. Приємно відзначити неабиякий інтерес з боку зарубіжних партнерів у співпраці з нашим факультетом. Була досягнута домовленість щодо входження викладачів нашого факультету до складу робочих груп стосовно підготовки законопроектів для законодавчих інститутів Європейського Союзу. Коло інтересів цих організації охоплює такі питання, як: вироблення спільних конституційних традицій в Європі, світові міграційні процеси, подолання неплатоспроможності європейського бізнесу. Чудовою новиною для нашого факультету стала згода на приїзд до нашого університету колишнього віце-президента Європейського парламенту пані Діани Валліс та колишнього очільника Американського інституту права, професора Колумбійського університету Ленса Лібмана. До того ж для наших  студентів відкривається можливість для стажування у Великій Британії, Австрії, Бельгії та Чехії.