10 квітня у зеленій залі відбулась зустріч студентів НУ «ОЮА», а зокрема студентів факультету міжнародно-правових відносин із послом Генріком Вілладсеном.

Посол Генрік Вілладсен з Данії був призначений Координатором проектів ОБСЄ у листопаді 2018 року. Перед цим, з грудня 2014 року, він був Директором офісу Верховного комісара ОБСЄ з питань національних меншин.

Він має ступінь магістра з права зі спеціалізацією в сфері прав людини в збройних конфліктах, з 1997 року він має ліцензію адвоката, видану Міністерством юстиції Данії. Посол Вілладсен служив у складі Моніторингової місії в колишній Югославії у 1993-94 рр., куди він був направлений в якості офіцера Збройних Сил Данії, пізніше на теренах колишньої Югославії він також працював в складі представництв різних міжнародних організаціях, таких як ОБСЄ, ООН та ЄС.

Посол Вілладсен займав керівні посади в структурах ЄС в Косово та в Косовській трастовій агенції. Він також був Спеціальним помічником Спеціального представника Генерального Секретаря ООН в Косово.

Студенти мали змогу прослухати лекцію англійською мовою та задати питання, які їх цікавлять.

Нагадуємо, що саме на базі нашого факультету існують англійські лекції. Студентів, які відвідують англійські лекції найчастіше залучають до різних заходів та зустрічей із гостями зарубіжжя.