Національний університет «Одеська юридична академія» відвідав професор кафедри кримінального права університету Чанкая (Анкара, Туреччина) Доган Сояслан. Професор приймав участь у розробці кримінального та кримінально процесуального кодексів Туреччини.
Свою докторську дисертацію він захищав в Сорбонні (Париж, Франція). Доган Сояслан прибув до НУ «ОЮА», із курсом лекцій на французькій мові.
26 квітня професор прочитав лекцію «Lesinfractions concernant les stupefiants» / «Злочини пов’язані із обігом наркотичних речовин», для студентів що вивчають юридичні дисципліни французькою мовою на факультеті міжнародно-правових відносин.
Також вході свого візиту проф.. Доган Соясланвідвідав факультет адвокатури та Київський районний суд міста Одеси. Де він зустрівся із суддівським корпусом та ознайомився із роботою суда, і також з проблемами які склалися в судовій системі в наслідок процесу реформування судової влади України. Під час бесіди із суддями переклад Догана Сояслана здійснювали студент факультету міжнародно-правових відносин Ашихмін Іван, та студент факультету адвокатури Сівак Володимир.
Професор висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю із факультетом міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія».

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку