16 березня 2016 року в рамках співпраці між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Ізраїльським центром культури в Одесі відбулася публічна лекція відомого ізраїльського адвоката, журналіста, громадського діяча Бен-Дрор Яміні на тему «Військові злочини і права людини: пропорції і диспропорції».

В рамках лекції Бен-Дрор Яміні ознайомив викладачів, аспірантів і студентів університету з особливостями ізраїльського підходу до висвітлення, аналізу та оцінці сучасних збройних конфліктів.

Також Бен-Дрор Яміні зустрівся з представниками адміністрації університету та ознайомилася з історією, структурою і особливостями організації навчального процесу.

Бен-Дрор Яміні народився в 1954 році в Тель-Авіві. Вивчав історію та гуманітарні науки в Тель-Авівському університеті, а потім отримав ступінь в області права. Після закінчення університету працював в Міністерстві абсорбції, став прес-секретарем Міністерства абсорбції. У 1984 році почав свою кар'єру в якості журналіста. Друкується в Едіот Ахронот, Мааріва та ін.

 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку