В рамках інноваційного освітнього проекту «Школа німецького права» з 21 по 25 березня 2016 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» пройшов цикл занять з правової німецької мови доцента Христини Дікічі (Кафедра усного та письмового перекладу німецькою мовою Університету Мармара, Стамбул).

Христина Дікічі також зустрілася з представниками керівництва Національного університету «Одеська юридична академія», ознайомилася з історією, структурою і особливостями організації навчального процесу в університеті, обговорила перспективні напрямки співпраці між двома ВНЗ.

Зокрема, була досягнута домовленість про спільні зусилля, спрямовані на створення можливостей для проходження підвищення кваліфікації викладачами кафедри германських і романських мов Національного університету «Одеська юридична академія» в Університеті Мармара у наступному навчальному році.

Університет Мармара є одним з найстаріших і найбільших університетів Туреччини, де вчиться близько 65000 студентів. Університет є самим багатомовним університетом в Туреччині. Навчання в університеті здійснюється на турецькою, англійською, німецькою та французькою мовами.

 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку