В Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся авторський курс лекцій англійською мовою «Право озброєних конфліктів». Автор курсів – американський професор Військово морського коледжу у відставці Джеймс Армстед (США), фахівець з більш ніж 30 річним викладацьким стажем та досвідом викладання у 25 іноземних університетах.

Два курси лекцій американського професора проходили з 19 по 30 вересня та з 3 по 29 жовтня 2016 року. Слухачами курсів стало близько 80 студентів, аспірантів і молодих викладачів Університету.

Під час перебування в Національному університеті «Одеська юридична академія» професор Джеймс Армстед також виступив з окремими оглядовими лекціями перед студентами факультету адвокатури, Київського інституту права, відвідувачами університетського Відкритого студентського простору INSpace,

Джеймс Армстед відвідав Одесу в рамках реалізації інноваційного освітнього проекту «Школа американського права», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія» за підтримки Фонду ім. Фулбрайта в Україні (США).