23 вересня 2019 року о 12.00 в ауд. No 1 за адресою: м. Одеса, вул. Академічна 2 відбудеться зустріч студентів факультету міжнародно-правових відносин з професором Ренолдом Блумом, колишнім ректором Американського університету в Болгарії. В рамках цієї зустрічі, професор Ренолд Блум надасть свій погляд щодо бачення реформування освітнього процесу в Україні. У заході також візьмуть участь декан факультету міжнародно-правових відносин – доцент Неугодніков А. О. та керівник Апарату президента НУ «Одеська юридична академія» - доцент Федоров В. А.

РЕНОЛД БЛУМ - спеціаліст з питань міжнародної освіти. Має 30-річний професійний досвід. Понад п’ятнадцять років живе і працює за кордоном - Болгарія, Угорщина, Гватемала, Чилі, Болівія, Перу, Сальвадор, Гондурас, Парагвай, Домініканська Республіка, Аргентина, і Мозамбік. Займав найвищі керівні посади в Державному університеті Нью-Йорка (SUNY), Агентстві міжнародного розвитку (USAID), Американському університеті в Болгарії та Корпусі миру США. Має досвід викладання та адміністрування університетів. Брав активну участь у розробці та управлінні міжнародними освітніми проектами.

Медіа партнери заходу:

Репортер, 7 телеканал, Медіаінформ, Думська ТВ, Академія, Газета «Слово».