23 вересня на факультеті міжнародно-правових відносин відбувся захід - зустріч студентів-першокурсників з професором Ренолдом Блумом, колишнім ректором Американського університету Болгарії. 

Зважаючи на високу актуальність реформи вищої та середньої освіти, професор висловив свій погляд щодо бачення реформування освітнього процесу в Україні, поділився досвідом роботи в таких країнах як Болгарія, Угорщина, Аргентина, Чілі, Гватемала, Болівія, Перу, Сальвадор, Гондурас, Парагвай, Домініканська Республіка, Аргентина, і Мозамбік. Він зазначив важливість вдосконалення освіти, її вплив на професійний розвиток молоді та її роль у формуванні правової держави. 

У заході також взяли участь декан факультету міжнародно-правових відносин,  доцент Неугодніков Андрій Олександрович та заступник декана, доцент Кацин Михайло Юхимович. Вони підкреслили важливість роботи з іноземними гостями та їх вплив на розвиток зв’язків з закордонними закладами вищої освіти та міжнародними організаціями. 

Ренолд Блум - спеціаліст з питань міжнародної освіти. Займав найвищі керівні посади в Державному університеті Нью-Йорка (SUNY), Агентстві міжнародного розвитку (USAID), Американському університеті в Болгарії та Корпусі миру США. Має досвід викладання та адміністрування університетів. Брав активну участь у розробці та управлінні міжнародними освітніми проектами.

Хочеться зазначити, що подібні події дуже пізнавальні та корисні для подальшого професійного розвитку наших студентів, практики англійської мови та вдосконалення знань з міжнародного права та права інших країн. І саме тому факультет міжнародно-правових відносин постійно підтримує зв‘язки з іноземними навчальними закладами та міжнародними організаціями, даючи своїм студентам такі величезні можливості для саморозвитку.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку