З 12 листопада по 6 грудня в Національному університеті «Одеська юридична академія» перебував американський адвокат Девід Кук.

В рамках свого візиту до Одеси американський експерт прочитав двотижневий курс лекцій «Цивільний процес США», відвідав Київський районний суд міста Одеси, взяв участь у щорічній конференції Асоціації слідчих судій України.

По завершенню лекцій 30 листопада сертифікати про успішне опанування програми курсу отримало понад 20 студентів, аспірантів та молодих викладачів Університету. В урочистій церемонії нагородження взяв участь Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Ківалов С.В. У своєї вітальній промові академік Ківалов С.В. підкреслив важливе значення для майбутніх юристів вивчення досвіду інших країн.

Девід Кук високо оцінив потенціал Одеської школи права і південну гостинність, запропонував організувати ще один курс його лекцій у наступному навчальному році.

Адвокат Девід Кук відвідав Україну в рамках реалізації інноваційного освітнього проекту «Школа американського права», створеного Національним університетом «Одеська юридична академія» за підтримки Центру міжнародних правових досліджень (США, Австрія).