Саарський університет - це сучасний університет у регіоні Саар-Лор-Люкс - динамічна частина Європи, яка визначається спільними кордонами між Німеччиною, Францією та Люксембургом. Міжнародна перспектива була ключовою особливістю Саарського університету з того часу, як він була створений у співпраці з Францією в 1948 році.

Детальніше...

Кафедра права Мейнутського Університету запрошує тебе долучитися до Третьої Міжнародної Літньої Школи Права  Жана Моне "Євросоюз та права людини у кризових ситуаціях". Літня школа є частиною Модулю Жана Моне "Зовнішні зносини ЄС у кризових ситуаціях".

Курс літньої школи буде зосереджений на законодавстві та політиці ЄС, спрямованій на протидію стратифікації суспільства. У рамках курсу будуть обговорюватися різні заходи ЄС, спрямовані на боротьбу з дискримінацією, упередженнями та стигматизацією, а також соціальні неблагополуччя та матеріальні депривації, з якими стикаються певні групи людей, наприклад, меншини, роми та мандрівники, мігранти, люди з інвалідністю, ЛГБТ.

Факультет міжнародно-правових відносин завжди славився своїми видатними випускниками завдяки їх працелюбності та наполегливості, а також можливостям, які відкрилися перед ними під час навчання. Це і лекціі та мастер-класи від професорів найкращих університетів світу, і викладання іноземними мовами юридичних дисциплін, і програми обміну, конкурси наукових робіт, стажування в кращих вишах Європи тощо.
Однією з кращих стала також випускниця ФМПВ Ганна Вондерхар, яка після закінчення рідної Альма матер спромоглася на відмінно скласти іспити зі знання специфіки права штату Нью-Йорк в Сполучених Штатах Америки для отримання однієї з найпрестижніших професій - юриста. Випускниця отримала адвокатську ліцензію в США. 
Щиро вітаємо Ганну та бажаємо подальших успіхів і кар‘єрного зросту!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку