З 13 по 24 листопада поточного року студентки Факультету міжнародно-правових відносин Анастасія Сторожилова та Інституту  кримінальної юстиції Катерина Болдирєва взяли участь в проекті «MehrWert Demokratie».
В рамках даного проекту студентки отримали можливість вивчити такі теми, як демократичні цінності, політичні рівні і процеси прийняття рішень, громадська участь, соціальна і ринкова економіка на прикладі однієї з успішних федеральних земель Німеччини - Баварії, а також мали змогу обмінятися досвідом зі школярами, студентами, викладачами, керівниками органів державної влади та іншими суб'єктами політичних і демократичних процесів. Проект проходив в трьох містах - в Регенсбурзі, Мюнхені та Вальдкрайбурзі. Організаторами з німецької сторони виступили Баварська Державна Канцелярія, Ініціатива Фрідріха Науманна, Міська рада Регенсбурга, Рада федеральної землі Баварія і інші.
Участь в даному проекті стала можливою завдяки перемозі на студентській олімпіаді з німецької мови. Основним організатором проекту з української сторони виступив «Баварський дім Одеса».
Участь у міжнародних освітніх програмах і проектах сприяє міжнародній співпраці та розвитку освітніх програм і проектів відповідно до потреб кваліфікованих трудових ресурсів у різних областях. Таким чином, студенти і викладачі дістають можливість вчитися або викладати у Європі, США, а учасники програми чи проекту підвищують свій академічний статус і можливість взаємодії з іншими університетами та органами державної влади на міжнародному рівні.